Strategie pro jednotlivce

Konzultace a poradenství spojené s odpověďmi na otázky ze života

 

A které instrumenty k tomu využíváme?

  • Kapitálové investice - připravujeme řešení šitá na míru předem analyzovaným požadovkům a cílům klienta. Může se jednat o pravidelné či jednorázové investice s cílem vytvořit dostatečnou rezervu na penzi, na financování bydlení, na pokrytí nákladů vysokoškolského studia dětí nebo o zhodnocení volného kapitálu určeného na jakýkoliv další střednědobý či dlouhodobý cíl v budoucnu. Naši klienti si mohou přitom vybrat investici ve stovkách tuzemských i zahraničních investičních podílových fondů. 
  • Hypoteční a další formy úvěrů na bydlení - ať už máte důvod pořízení nemovitosti jakýkoli, umíme pro Vás najít efektivní řešení a zajistit potřebné finance formou vhodného úvěru v některé z řady institucích na českém bankovním trhu.
  • Refinancování a konsolidace už běžících úvěrů a půjček - v případě, že máte už běžící úvěry či půjčky, pomůžeme Vám jejich spojením zajistit klidnější spánek. Nemusíte mít pak přehled nad několika jednotlivými úvěry či půjčkami a můžete k tomu získat i celkově nižší úroky a přitom i výrazně nižší splátky.
  • Stavební spoření - je vhodným spořicím produktem pro všechny, kteří jsou připraveni spořit ve střednědobém časovém horizontu a kteří mají na příštích 6 let jasno, že uspořené finance nebudou potřebovat. Nesporná výhoda je i v tom, že zde lze využít státní dotace, které jsou s tímto produktem spojeny a činí jeho výnosovost stále zajímavou. Naši klienti si přitom mohou vybírat z produktů většiny stavebních spořitelen působících na českém finančním trhu.
  • Doplňkové penzijní spoření - Spoléhat na to, že se stát o nás v důchodovém věku postará, je zjevně iluzorní strategie. Proto klientům nabízíme jiné řešení - spoléhejte se jen sami na sebe a postarejte se sami o důstojný život i v důchodovém věku. Tohle je zcela jistě ve Vaší moci a my Vám umíme poradit jak na to. Je třeba se jen rozhodnout pro některý z penzijních fondů a hlavně začít včas s odkládáním peněz při současném využití státních dotací.
  • Životní, majetkové a odpovědnostní pojištění - hlavním našim cílem je dopomoci klientům k růstu finančního majetku a tím i k dosažení jejich životních plánů a cílů. K tomu patří nezbytně ale i zvládnutí mnoha nástrah a rizik, které s sebou život přináší. K zajištění proti takovým rizikům slouží i nástroje z oblasti pojišťovnictví. Našim klientům připravujeme řešení šitá na míru jejich aktuální životní situaci s možností výběru z drtivé většiny produktů aktuálně dostupných na českém pojišťovacím trhu.